Mentoren

1A Mw. A. van Terwisga a.terwisga@bonifatius.nl
1B Mw. P.A. van Brakel – Clement p.vbrakel@bonifatius.nl
1C Mw. L. Synychka l.synychka@bonifatius.nl
1D Mw. R. Loosman r.loosman@boniftius.nl
1E Mw. D. van der Weerd – Brouwer d.vanderweerd@bonifatius.nl
2A Mw. A.G. Algra – de Boer a.algra@bonifatius.nl
2B Dhr. B. den Bakker b.denbakker@bonifatius.nl
2C Dhr. J. Huising j.huising@bonifatius.nl
2D Mw. I. Winters i.winters@bonifatius.nl
2E Dhr. G. Wildeboer g.wildeboer@bonifatius.nl
3A Mw. J.M. Zijlstra j.zijlstra@bonifatius.nl
3B Mw. S.W. van Asperen s.vreugdenhil@bonifatius.nl
3C Dhr. B. Vledder b.vledder@bonifatius.nl
3D Mw. A. Prijs a.prijs@bonifatius.nl
3E G. Bakker g.bakker@bonifatius.nl
4A Mw. M.E. van Zijverden – Brandenburg m.zijverden@bonifatius.nl
4B Mw. B. Vos l.vos@bonifatius.nl
4C Mw. J.S.M. Ottink j.ottink@bonifatius.nl
4D Mw. M. Luschen – Lageveen m.luschen@bonifatius.nl
4E Mw. N. Adema n.adema@bonifatius.nl

Coördinatoren, docenten en onderwijsondersteuning

BRI Dhr. M. Brijan locatiedirecteur
m.brijan@bonifatius.nl
BEM Mw. M. Bernhard afdelingsleider onderbouw
m.brijan@bonifatius.nl
BIS Dhr. W. Bies afdelingsleider bovenbouw
w.bies@bonifatius.nl
ALA Mw. A.G. Algra – de Boer economie
a.algra@bonifatius.nl
ANI Mw. N. Adema Nederlands
n.adema@bonifatius.nl
BAS Dhr. S.A. den Bakker aardrijkskunde
b.denbakker@bonifatius.nl
BAG Mw. D.G. Bakker Nederlands
g.bakker@bonifatius.nl
BEM Mw. M.H. Bernhard Nederland
m.bernhard@bonifatius.nl afdelingsleider onderbouw
BEN Dhr. I.C. Bengel Duits
i.bengel@bonifatius.nl geschiedenis
BIS Dhr. W. Bies bewegingsonderwijs
w.bies@bonifatius.nl afdelingsleider bovenbouw
BOS Mw. J.A. Bos bewegingsonderwijs
j.bos@bonifatius.nl
BRC Mw. P.A. van Brakel – Clement biologie
p.vbrakel@bonifatius.nl zorg & welzijn
Mw. E. de Brouwer Engels
DKL Dhr. K.R. Dijkstra wiskunde
k.dijkstra@bonifatius.nl
HEG Mw. O.A.G.H. Hegeman geschiedenis
o.hegeman@bonifatius.nl
HUJ Dhr. J. Huising economie
j.huising@bonifatius.nl economie & ondernemen
JAS Mw. G.J. Jasper muziek
a.jasper@vario-onderwijsgroep.nl
KAS Mw. T.D. Kaspers bewegingsonderwijs
t.kaspers@bonifatius.nl
KOB Mw. G.J.B. Koeneman wiskunde
b.koeneman@bonifatius.nl
KOK Mw. T. Kok wiskunde
t.kok@bonifatius.nl
LMI Dhr. M. Laarman nask 1
m.laarman@bonifatius.nl
LOR Mw. R. Loosman beeldende vorming
r.loosman@bonifatius.nl
LUM Mw. M. Luschen – Lageveen Nederlands
m.luschen@bonifatius.nl
MJA Mw. A.R. Major Duits
a.major@bonifatius.nl
MLD Mw. T.E.M. Meulendijks nask 1
d.meulendijks@bonifatius.nl nask 2
MUL Mw. K. Mulder – Vaartjes levensbeschouwelijke vorming
k.mulder@bonifatius.nl
MDR Mw. E. Mulder Duits
e.mulder@bonifatius.nl
OTT Mw. J.S.M. Ottink beeldende vorming
j.ottink@bonifatius.nl ckv
POP Dhr. P.J.J Poels bewegingsonderwijs
p.poels@vario-onderwijsgroep.nl
PRY Mw. A. Prijs Nederlands
a.prijs@bonifatius.nl
ROJ Dhr. J.S. Roep geschiedenis
j.roep@bonifatius.nl maatschappijleer
ROS Mw. S. Rottier – Groenhuis biologie
s.rottier@bonifatius.nl
RUI Mw. B.B.L. de Ruiter techniek
b.deruiter@bonifatius.nl beeldende vorming
SYL Mw. L. Synychka Engels
l.synychka@bonifatius.nl
TEW Mw. A. van Terwisga Engels
a.terwisga@bonifatius.nl
VBY Dhr. B. Vledder wiskunde
b.vledder@bonifatius.nl
VOS Mw. B. Vos nederlands
l.vos@bonifatius.nl
VRS Mw. S.W. van Asperen Engels
s.vreugdenhil@bonifatius.nl
WEE Mw. D. van der Weerd – Brouwer aardrijkskunde
d.vanderweerd@bonifatius.nl
WIB Dhr. B. Winterkamp bewegingsonderwijs
b.winterkamp@vario-onderwijsgroep.nl
WIL Dhr. G. Wildeboer economie en ondernemen
g.wildeboer@bonifatius.nl technologie en toepassing
WII Mw. I. Winters biologie
i.winters@bonifatius.nl
ZIJ Mw. J.M. Zijlstra nask 1
j.zijlstra@bonifatius.nl
ZIJ Mw. M.E. van Zijverden – Brandenburg geschiedenis
m.zijverden@bonifatius.nl maatschappijleer
BAB Mw. B. Ballast instructeur
b.ballast@bonifatius.nl
BRK Mw. G. Barkel instructeur
g.barkel@bonifatius.nl
HOB Dhr. B. van der Hoek instructeur
b.vanderhoek@bonifatius.nl
KAM Dhr. H. Kampmann conciërge
h.kampmann@bonifatius.nl
KAR Dhr. R. Kamstra ICT
r.kamstra@vario-onderwijsgroep.nl
MOY Mw. E. Mooijweer interieurverzorgster
e.mooyweer@bonifatius.nl
POH Mw. H. Post instructeur
h.post@bonifatius.nl
ROB Dhr. S. Rozenberg conciërge
s.rozenberg@bonifatius.nl
SCR Mw. S. Schrijer zorgcoördinator
s.schrijer@bonifatius.nl
SYJ Mw. J. Sijszeling onderwijsondersteuner
j.sijszeling@bonifatius.nl
UNA Mw. A.M. van Unen – Zwama decaan
a.vanunen@vario-onderwijsgroep.nl
VIL Mw. M.T.P. van Vilsteren – Wennekes docent supportgroep
m.vilsteren@bonifatius.nl
Dhr. H. Zandbergen instructeur
h.zandbergen@bonifatius.nl